Facebook

Subskrybuj RSS

Relacje

drukuj Polec Znajomemu

Venice Beach

data: 25-02-2009
Na kilka dni przed Ironman 2009 nasza ekipa odwiedziła Los Angeles, aby zrobić reportaż w Gold's Gym w Venice Beach, – czyli miejscu, gdzie się wszystko zaczęło. Cały wyjazd przebiegał w miłej atmosferze.

Na trasie z Victorem Martinezem

data: 25-02-2009
Jako ekipa Muscular Development, na 6 tygodni przed zawodami Arnold Classic, zostaliśmy zaproszeni do nakręcenia filmu z Victorem Martinezem. To naprawdę przesympatyczny człowiek, ugościł nas naprawdę miło i z wielką klasą.

ZGRUPOWANIE KADRY W KULTURYSTYCE I FITNESS - ZAKOPANE 2008

data: 30-01-2009
Po zakończeniu jesiennego sezonu zawodów zawodnicy i zawodniczki w fitness zostali zaproszeni na zgrupowanie kadry do COS-u w Zakopanym. Oczywiście obóz był nie tylko formą wypoczynku.

MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIORÓW I WETERANÓW W KULTURYSTYCE I FITNESS - PILZNO 2008

data: 30-01-2009
Tegoroczne Mistrzostwa Świata najmłodszych oraz najstarszych zawodników w kulturystyce i fitness odbyły się u naszych południowych sąsiadów – w pięknym, słynącym z browarów, mieście Pilznie, w Czechach.

Mistrzostwa Świata w Kulturystyce Klasycznej - Kaliningrad 2008

data: 30-01-2009
W dniach 21–23 listopada 2008 r. w Kaliningradzie odbyły się III Mistrzostwa Świata w Kulturystyce Klasycznej. Pomimo bariery wizowej, do Kaliningradu przybyły liczne reprezentacje z 27 krajów całego świata.

MISTRZOSTWA ŚWIATA MĘŻCZYZN – BAHRAIN 2008

data: 23-01-2009
Tym razem postanowiliśmy towarzyszyć naszym reprezentantom już od samego początku, od wylotu z Warszawy. Niewiele ponad 2 godziny lotu do Istambułu jakoś przeleciało, ale potem był prawdziwy nocny lot do Bahrajnu, gdzie wylądowaliśmy o godzinie 2:00.
Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages