Facebook

Subskrybuj RSS

Relacje

drukuj Polec Znajomemu

Debiuty PZKFiTS w kulturystyce i fitness - Ostrów Mazowiecka 2008

data: 04-08-2008
Debiuty w Ostrowi z roku na rok zbierają coraz szerszą rzeszę fanów sportów sylwetkowych. Na scenie coraz lepiej przygotowani zawodnicy, na widowni same sławy polskiej kulturystyki i fitness.

Międzynarodowe Mistrzostwa Śląska w Kulturystyce i Fitness - Żory 2008

data: 04-08-2008
3 maja w Żorach odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Śląska w Kulturystyce i Fitness. Termin zawodów był dość fortunny, dlatego na widowni zgromadziła się duża publiczność, która przyszła dopingować zawodników.

IV Otwarte Zawody Kulturystyczne Ziemi Puckiej - Żelistrzewo 2008

data: 04-08-2008
Już po raz kolejny spotykamy się na zawodach w Żelistrzewie, w których organizacji czynny udział bierze działacz i sędzia - Piotr Potrykus.

XXII Zawody Kulturystyczne - Słupsk 2008

data: 04-08-2008
Po raz kolejny spotkaliśmy się w Słupsku na zawodach, od kilku lat organizowanych przez sędziego klasy międzynarodowej oraz Prezesa Pomorskiego Związku Kulturystyki i Fitness Bogdana Kaszubę.

XI Ogólnopolskie Zawody Kulturystyczne o Puchar Wójta Gminy Kunice „Herkules 2008”

data: 04-08-2008
Już po raz jedenasty spotkaliśmy się w gościnnych Kunicach. Organizacją imprezy, jak ma to miejsce od kilku lat, kierował Jacek Stacewicz.

Mistrzostwa Województwa Pomorskiego - Bytów 2008

data: 04-08-2008
Zawody Bytowie mają już długoletnią tradycję. W tym roku było jednak "ubogo" jeżeli chodzi o zawodników przystępujących do rywalizacji, którzy tworzyli skromną grupę 8 osób.
Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages