Facebook

Subskrybuj RSS

Relacje

drukuj Polec Znajomemu

Fit For Life II

data: 22.02.2011

13 lutego w Hotelu Nadmorskim w Gdyni odbyła się gala wieńcząca drugą edycję konkursu Fir For Life. Po raz kolejny większość uczestników i uczestniczek zaprezentowała ładne, odmienione sylwetki. U wielu z nich tłuszcz, zwłaszcza na brzuchu, udach i pośladkach zniknął, a w jego miejsce pojawiły się nieźle wyrzeźbione mięśnie.

Konkurs Fit For Life organizowany przez firmę Fitness Authority ma zmotywować uczestników do radykalnej przemiany własnej sylwetki. To już druga edycja plebiscytu, która zgromadziła jeszcze więcej zawodników. Zadaniem wszystkich chętnych, którzy zgłosili się do FFL było porzucenie złych nawyków żywieniowych, rozpoczęcie pracy nad ciałem, tak, aby poprawić formę, zbudować mięśnie, zrzucić tłuszcz, jednym słowem – wyglądać lepiej niż do tej pory. Na tych, którym wyszło to najlepiej – czekały nagrody z wyjazdem na zawody Arnold Classic na czele! Co ważne, nie chodziło tu o bycie chudszym czy bardziej umięśnionym od pozostałych. W konkursie najważniejsza była przemiana własnego ciała – wygrywał ten, który w porównaniu z samym sobą sprzed kilku miesięcy zaprezentował największą metamorfozę.

Zawodnicy po zgłoszeniu się do konkursu robili sobie zdjęcia przedstawiające aktualną sylwetkę. Następnie mieli czas do lutego na pracę nad ciałem. Dla jednych najważniejsze było zbicie tkanki tłuszczowej, inni za cel stawiali sobie dołożenie dodatkowych kilogramów mięśni. Gdy osiągnęli zamierzony cel robili zdjęcie przedstawiające nową sylwetkę. Nie każdy miał na tyle motywacji, aby przez kilka miesięcy trzymać dietę i trenować, na szczęście nie zabrakło tych, którzy mieli w sobie na tyle samozaparcia i w nowym wcieleniu przyjechali na finałową galę konkursu do Gdyni.

Uczestnicy konkursu zaprezentowali się tam przed jury i zgromadzoną publicznością. W jury zasiedli znawcy tematyki diety i treningu: sędzia kulturystyki i fitness, trener kadry narodowej Violetta Pryłowska, właścicielka firmy Fitness Authority oraz sponsor konkursu Alicja Zarębska, dietetyk Michał Wiśniewski, Ilona Jankowska, która zrzuciła ponad 50 kg oraz kulturysta Radosław Słodkiewicz.

Uczestnicy prezentujący nowe sylwetki na tle zdjęć sprzed kilku miesięcy zrobili ogromne wrażenie na widowni i na jurorach. Wybór nie był prosty. W męskiej kategorii 1. miejsce przyznano Przemysławowi Marciniakowi z Poznania, który pozbył się brzucha, zrzucił 12 kilogramów i doskonale wyrzeźbił mięśnie. „Trzymałem się diety, najpierw ketogenicznej, potem rotacyjnej, trenowałem 5 razy w tygodniu, robiłem aeroby, których ilość stopniowo zwiększałem, do tego zawsze rano robiłem „brzuszki”. Wystartowałem w konkursie nie po to, żeby wygrać nagrodę, ale żeby udowodnić sobie, że potrafię zbudować nowe ciało. I udało się!” – cieszył się Przemysław po ogłoszeniu werdyktu.

1. miejsce w kategorii pań przypadło Annie Dobrosz z Kowal, która zachwyciła wszystkim wspaniałą, fitnessową sylwetką. W ciągu kilku miesięcy zeszła z 76 do 59 kg i zrzuciła 17 cm w pasie! „Bardzo się cieszę z sylwetki, jaką udało mi się wypracować. Kiedyś wyglądałam jakbym połknęła piłkę, teraz z przyjemnością przeglądam się w lustrze. Najważniejsza w osiągnięciu celu była dieta – znajomi, którzy bardziej się na tym znali dawali mi wskazówki dotyczące tego, co i jak jeść. Na lodówce miałam przyklejone zdjęcie fitnesski, które motywowało mnie do ciężkiej pracy, a zarazem hamowało przed wyjęciem z lodówki jakiejś bomby kalorycznej. Powiedziałam sobie „Tak chcę wyglądać!” i schudłam! – mówiła zwyciężczyni w rozmowie z MD.

Zwycięzcy już na początku marca „odbiorą” swoją główną nagrodę w postaci wyjazdu na zawody Arnold Classic do USA.

2. miejsce zajął Marcin Zjeżdżałka z Dąbrówki, który schudł 15 kilogramów, pozbył się nadmiaru tłuszczu z brzuchu i zaprezentował dobrą jakość umięśnienia, zwłaszcza na klatce i barkach. Wśród pań 2. miejsce przypadło rewelacyjnej Justynie Szpak z Oławy, która schudła aż 30 kg gubiąc w pasie 34 cm! Na zdjęciach sprzed kilku miesięcy Justyna była niemal nie do poznania! „Po cichu liczyłam na 1. miejsce, ale i tak czuję, że wygrałam dzięki postępowi, jaki zrobiłam. Dalej nie przestaję pracować nad ciałem – moim celem jest redukcja wagi do 65 kg, czyli zostało mi jeszcze 11 kg” – wyznaje Justyna. Zdobywcy 2. miejsca otrzymali od Fitness Authority czeki na zakup suplementów o wartości 2,5 tys. zł oraz bilet wstępu z zakwaterowaniem na Mistrzostwach Polski w Kulturystyce i Fitness.

3. miejsce zajął Sebastian Kowalski z Konina, który efektywnie wyrzeźbił mięśnie i pozbył się tłuszczu, chudnąc 9 kg. To samo miejsce wśród pań zajęła Agnieszka Iwańska z Warszawy, która straciła w pasie 10 cm i zaprezentowała uroczą fitnessową sylwetkę. Sebastian i Agnieszka zostali nagrodzeni czekami na zakup suplementów o wartości 1,5 tys. zł.

Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages