Facebook

Subskrybuj RSS

Relacje

drukuj Polec Znajomemu

Powerpit Gym otwarty!

data: 22.12.2010

 

            Ruszyła siłownia z prawdziwego zdarzenia! 26 listopada uroczyście otwarto kompleks sportowy Fitness Authority „Fitness & Squash” w Gdańsku. Do dyspozycji ćwiczących oddano dwie nowoczesne i bogato wyposażone sale treningowe − Impuls Fitness oraz Powerpit Gym dedykowaną kulturystom. 

Po uroczystym poświęceniu przez księdza i przecięciu wstęgi przez właścicieli Fitness Authority − Alicję i Tadeusza Zarębskich, trenerzy oprowadzili przybyłych gości po całym obiekcie. Maszyny zgromadzone w siłowni naprawdę robiły wrażenie! 

„Zwiedziłem trochę siłowni w Polsce i na świecie, ale takiego obiektu w naszym kraju jeszcze nie widziałem. Widać, że wszystko zrobione jest tu z pełnym profesjonalizmem. Różnorodność maszyn jest naprawdę imponująca, są np. specyficzne maszyny na mięsień piszczelowy, których nie widziałem nigdzie indziej” − mówił Andrzej Michalak, wiceprezes Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego podczas oglądania sali Powerpit. 

            Sala Powerpit z założenia dedykowana jest zaawansowanym kulturystom i ciężarowcom, ale z powodzeniem mogą na niej ćwiczyć wszyscy, który dopiero budują swoją sylwetkę. Oprócz ciężkich, 75-kilowych hantli są również te lżejsze, którym podołają zwykli śmiertelnicy. Podobnie, gdy na maszynach wrzucimy mniejsze obciążenie, nikt nas nie wyprosi z siłowni. MD Team już zorganizował w Powerpicie kilka treningów z polskimi kulturystami − filmy z nimi można oglądać na www.musculardevelopment.pl. 

W ramach „Fitness & Squash” oprócz sal treningowych dla ćwiczących przygotowano sale cardio, salę fitness, klatkę do walk MMA i strefy relaksu z saunami, solariami i pokojami masażu. Na chętnych czekają zorganizowane zajęcia i sekcje sztuk walki. Jest w czym wybierać – MMA, Karate Shotokan, BJJ, z drugiej strony Dancehall, Pilates, Body Shape, Aktywna mama, Forma w ciąży to tylko kilka z wielu propozycji. Najprawdopodobniej na wiosnę, w ramach kompleksu otwarte zostanie również centrum squash. Klub wyposażony jest w urządzenia przeznaczone dla osób niepełnosprawnych. Także zaplecze sanitarne dostosowano dla osób poruszających się na wózkach.

Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages