Facebook

Subskrybuj RSS

Suplementacja

drukuj Polec Znajomemu

Kluczowe aminokwasy w połączeniu z węglowodanami powodują potreningowy wzrost poziomu IGF-1 - lipiec-sierpień 2011

data: 21-06-2011
IGF-1 jest istotnym czynnikiem wzrostu, wydzielanym pod wpływem GH. Porównano efekty syntezy i degradacji białka przez GH i IGF-1.

Intensywny trening wymaga więcej białka: czy jesz go wystarczająco dużo? - lipiec-sierpień 2011

data: 21-06-2011
Większość kulturystów żyje w przekonaniu, że spożywa odpowiednią ilość białka, ale wystarczy spędzić trochę czasu z najlepszymi zawodowcami, by zdać sobie sprawę, że zjadają oni ilości białka wystarczające do wyżywienia małej wioski.

Pod lupą: aminokwasy - czerwiec 2011

data: 20-05-2011
Suplementy aminokwasowe wraz z odżywkami białkowymi i okołotreningowymi to najpopularniejsza grupa suplementów. Czy ich rola jest zrozumiała dla przeciętnego trenującego? Przypatrzmy się składowi Xtreme 3R firmy Fitness Authority, aby wyjaśnić tę kwestię.

Białko serwatkowe – bardziej termogeniczne niż soja i kazeina - czerwiec 2011

data: 20-05-2011
Jak dobrze wiemy, nie wszystkie węglowodany czy tłuszcze jednakowo działają w naszym organizmie. Podobnie jest z białkami, każde jest na swój sposób wyjątkowe. Kazeina i białko serwatkowe mają znacznie ważniejszą rolę niż tylko umożliwianie syntezy białka

Pod lupą: booster testosteronu - maj 2011

data: 20-04-2011
Stymulatory testosteronu, czyli tzw. boostery testosteronu są dość kontrowersyjną grupą suplementów wzbudzających szereg sporów pt.„działają czy nie działają”. W tym miesiącu produktem, któremu przyjrzę się z bliska jest nowy Test Stack Fitness Authority.

Czy kwasy tłuszczowe omega-3 mają właściwości anaboliczne? - maj 2011

data: 20-04-2011
Badania pokazują, że kwasy tłuszczowe omega-3 redukują stany zapalne i mogą obniżać ryzyko wystąpienia chorób przewlekłych, takich jak schorzenia serca, nowotwory i artretyzm.
Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages