Facebook

Subskrybuj RSS

Relacje

drukuj Polec Znajomemu

Cracow Night Of Champions 2011, Bikini Super Show Poland

data: 20.05.2011

7 maja w Krakowie odbyło się show dedykowane fitness i kulturystyce – Cracow Night of Champions i Bikini Super Show Poland. Wydarzenie miało miejsce w słynnym krakowskim Teatrze Ludowym w Nowej Hucie. Gościem specjalnym całej imprezy był Robert Burneika, znany w Internecie jako Hardcorowy Koksu.

Całe wydarzenie rozpoczęło się o godz. 13.00 pokazem tanecznym dziewczynek z grupy „Jagódki”. Po rozdaniu dzieciom nagród za wspaniałe przedstawienie, odbyło się pierwsze w Polsce Bikini Super Show Poland. Kategoria bikini przeznaczona jest dla kobiet o zgrabnej sylwetce, prowadzących sportowy tryb życia i odżywiających się zdrowo. W dyscyplinie tej liczą się ładne proporcje, jędrność ciała i zdrowy wygląd. Zwyciężczynią BSSP została Alina Pettke nagrodzona szklaną statuetką oraz cennymi nagrodami. Tuż za nią na podium stanęły Katarzyna Danysz i Wioleta Stadnik. Nagrody dla zawodniczek ufundowali marka Under Armour, SIGG, firma Fitness Authority, ActivLab oraz QNT. Na zawodach nie zabrakło też innych atrakcji dla widzów, takich jak pokaz grupy breakdance Topowi Szydercy, losowanie nagród oraz seminarium z Robertem, podczas którego wszyscy mogli dowiedzieć się jak zaczęła się kariera Hardcorowego Koksa.

O godz. 17.00 rozpoczęły się zawody w kulturystyce mężczyzn, a dzięki wspaniałej oprawie przerodziły się one w atrakcyjne show. Uczestnicy zmagań sportowych byli bardzo zadowoleni z całego przedsięwzięcia. 1. miejsce w zawodach zajął Radosław Pertek, który został uhonorowany atrakcyjnymi nagrodami oraz szklaną statuetką zwycięzcy Cracow Night of Champions. Na drugiej pozycji uplasował się Mirosław Łopatecki, a tuż za nim Jacek Momot. „Po cichu liczyłem na podium, choć nie na pierwsze miejsce, ale udało się! Szykując się do zawodów, końcówkę przygotowań przeprowadziłem tak samo, jak przed mistrzostwami Polski – forma wyszła taka jak widać i jestem zadowolony” – mówił po zawodach Radek Pertek w rozmowie z MD TV.

Na imprezie nie zabrakło stoisk sportowych marki Under Armour, firmy Fitness Authority, QNT, Muscle Power oraz ActivLab, na których można było kupić suplementy, akcesoria sportowe oraz zaczerpnąć wiedzy na temat nowości ze świata sportu.

Zwieńczeniem całego wydarzenia była impreza wieczorna zatytułowana Beach Party Royal Palm. Impreza odbyła się na największej sztucznej plaży w Europie − Kraków Plaża przy bulwarze wołyńskim. Gośćmi wieczoru byli Radek Słodkiewicz z małżonką Anią oraz weteran kulturystyki Andrzej Brzeziński. Nie zabrakło również zawodników oraz Roberta Burneiki, który rozlosował wśród uczestników nagrody, ufundowane przez firmę InterAuto. Atrakcją wieczoru był pokaz strojów bikini firmy Jasminum oraz pokaz barmański Flair. Całość tego ogromnego wydarzenia była transmitowana na żywo, dzięki telewizji internetowej TV-NET, która jest jedynym autoryzowanym partnerem Dailymotion. Oglądało nas 26 tys. ludzi w Europie, a ponad 9 tys. w Stanach Zjednoczonych.

Celem imprezy była promocja fitness i kulturystyki w Polsce, sportów które niestety w naszym kraju są wciąż niezbyt popularne. Już na przełomie października i listopada zapraszamy do Krakowa na mistrzostwa świata nowej federacji, gdzie podczas zmagań sportowych zmierzą się najlepsi zawodnicy. Mistrzostwa te będą również inauguracją CNC ProLeague, której zadaniem będzie przede wszystkim profesjonalne podejście do zawodników. Warto nadmienić, iż główną nagrodą w CNC ProLeague będzie czek na 4 tys. dolarów.

Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages