Relacje

drukuj Polec Znajomemu

XXV Ogólnopolskie Zawody Kulturystyczne – Słupsk 2011

data: 20.05.2011

Zawody kulturystyczne rozegrane 15 maja w Słupsku zgromadziły w sumie 22 uczestników – kulturystów i fitnessek. Były to jubileuszowa, 25. edycja zawodów rozgrywanych w stolicy Pomorza Środkowego – trzeba przyznać, że to godny podziwu jubileusz. Rezultaty w poszczególnych kategoriach prezentowały się następująco: w kulturystyce juniorów: 1. Mateusz Janiszewski, 2. Tomasz Domański, 3. Mariusz Błażk. W kulturystyce klasycznej zwyciężył Piotr Skarżyński, a za nim na podium stanęli Adrian Doroszuk i Radosław Bianga. W kulturystyce mężczyzn do 70 kg: 1. miejsce zajął doświadczony Henryk Hryszkiewicz, 2. Karol Kowalski , a 3. syn zwycięzcy tej kategorii – Michał Hryszkiewicz. Kulturystyka mężczyzn do 90 kg to zwycięstwo Michała Koziarskiego, 2. miejsce Marka Grabarczyka i 3. Marcina Żochowskiego. W kulturystyce powyżej 90 kg: 1. Bartosz Guran, 2. Tomasz Pepłowski , 3. Marcin Dybnicki. W rywalizacji open również najlepszy okazał się Bartosz Guran, na kolejnych miejscach uplasowali się Michał Koziarski i Henryk Hryszkiewicz.

Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by: