Facebook

Subskrybuj RSS

Relacje

drukuj Polec Znajomemu

XIV Zawody Kulturystyczne o Puchar Wójta Gminy Kunice „Herkules 2011”

data: 20.05.2011

            14 maja odbyły się XIV Zawody Kulturystyczne „Herkules 2011” organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kunicach. W tym roku dodatkowo zorganizowano tu eliminacje do Mistrzostw Europy Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness. Zawody jak co roku przyciągnęły najlepszych zawodników z Polski, którzy rywalizowali o puchar wójta gminy Kunice. Sędzią głównym był Leszek Michalski. Imprezę poprowadził w charakterze spikera Piotr Adamiec.

Do rywalizacji stanęło dziewiętnastu kulturystów, którzy współzawodniczyli w czterech kategoriach, a także jeden zawodnik oraz trzy zawodniczki fitness, którzy wzięli udział w eliminacjach do mistrzostw Europy. Oto zwycięzcy poszczególnych kategorii:

  

Juniorzy

1. Piotr Borecki

2. Rafał Kiełkiewicz

3. Konrad Szczepanik


Kulturystyka do 80 kg

1.Bartosz Pogan

2. Piotr Tajs

3. Jan Olejko  

 

Kulturystyka do 90 kg

1. Patrycjusz Wróblewski

2. Piotr Borecki

3. Jacek Bociarski

  

Kulturystyka powyżej 90 kg

1. Jakub Potocki

2. Andrzej Rak

3. Roman Lenik

  

Kategoria open

1. Jakub Potocki

2. Bartosz Pogan

3. Patrycjusz Wróblewski

 

Nagrody dla zwycięzców wręczali: wójt gminy Kunice Zdzisław Tersa, radny Sejmiku Województwa Dolnośląskiego Janusz Mikulicz, Agnieszka Łukasiewicz oraz radni gminy Kunice: Władysław Mielniczuk, Stanisław Rajca, Zbigniew Fedoruś.

Jak co roku impreza nie mogłaby się odbyć bez wsparcia sponsorów: firmy Rol-Mi-Go z Jaśkowic Legnickich, przedsiębiorstwa Solidex z Rosochatej, wójta gminy Kunice Zdzisława Tersy oraz Zbigniewa Fedorusia.

W przerwach podczas rozgrywania zawodów układy choreograficzne zaprezentowały dzieci z Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu: zespół „Granat” oraz zespół taneczny z Pątnowa. W imprezie czynnie brała udział również widownia, śmiałkowie prowadzili zaciętą walkę w wyciskaniu ciężarka o wadze 17,5 kg, a licznie przybyła publiczność podgrzewała atmosferę całej imprezy.

Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages