Facebook

Subskrybuj RSS

Relacje

drukuj Polec Znajomemu

Fit For Life na Mr. Olympia 2010

data: 21.10.2010

To była wycieczka, która na długie lata zapadnie im w pamięć! Pod koniec września, zwycięzcy I edycji programu Fit For Life – Krzysztof Reinhard i Agnieszka Wróbel, odebrali swoja nagrodę, czyli wyjazd do… Las Vegas. Obok zwiedzania Miasta Grzechu, mogli na żywo obejrzeć największe na świecie zawody kulturystyczne, Mr. Olympia 2010.

            Agnieszka oraz Krzysztof, po długiej podróży, we środę 22 września dotarli do światowej stolicy rozrywki, Las Vegas. Laureaci konkursu trafili do luksusowego hotelu Hilton, który miał stać się ich domem na czas pobytu w mieście. Dodajmy, bardzo ekskluzywnym domem. Goście mieli do dyspozycji wiele różnorakich rozrywek, między innymi: siłownię i sprzęt fitness, salon gier, spa, kort tenisowy oraz basen.

            Po dopełnieniu niezbędnych formalności oraz chwili na odświeżenie się i posiłek, laureaci Fit For Life ruszyli na własne oczy zobaczyć Miasto Grzechu. Jako że wycieczka po Vegas wymaga odpowiedniej oprawy, Agnieszka i Krzysztof poruszali się po ulicach miasta efektownym kabrioletem.

            Pierwszym punktem ich wycieczki była oczywiście Las Vegas Boulevard South, bardziej znana jako Las Vegas Strip – główna ulica, przy której są usytuowane wszystkie najbardziej znaczące atrakcje miasta. Jednym z miejsc, jakie odwiedzili był hotel Luxor. Budynek hotelu ma postać czarnej piramidy, a wejścia do jego wnętrza strzeże majestatyczny Sfinks, ponoć o wymiarach oryginalnej figury z Gizy. Wystrój wnętrza jest utrzymany w stylu starożytnego Egiptu.

            Kolejny dzień, czwartek, był dla Agnieszki i Krzysztofa pełen wrażeń. Mieli odbyć trening z Team`em Gaspari. Najpierw zostali przywitani przez Richa Gaspariego, a następnie, w 3-osobowych grupach ćwiczyli pod czujnym okiem zawodowców. Agnieszka pracowała nad sylwetką wraz z Marzią Prince i Stacey Thompson, zaś nad treningiem Krzysztofa czuwał sam Neil Hill. To wcale nie był koniec atrakcji tego dnia. Wieczorem wybrali się na Meet the Olympia's, gdzie mogli osobiście poznać zawodników rywalizujących o prestiżowy tytuł Mr. Olympia.

            Przedpołudnie piątku i soboty upłynęło pod znakiem Olympia Weekend Expo, gdzie można było znaleźć produkty najbardziej znanych na świecie firm suplementacyjnych oraz otrzymać ich próbki, a także zdobyć autografy sławnych sportowców. Wczesne popołudnie obu weekendowych dni, Agnieszka i Krzysztof spędzili na dalszym zwiedzaniu Vegas, zakupach i relaksie w hotelowym basenie. Wprawdzie finały Mr. Olympia odbyły się w sobotę, ale już w piątkowy wieczór oboje mogli poczuć przedsmak tej największej na świecie imprezy kulturystycznej – otrzymali bowiem przepustki VIP na kwalifikacje do głównych zawodów.

            Sobotni wieczór to już największe wydarzenie i z pewnością ogromne przeżycie dla wszystkich – Mr. Olympia 2010. Tegoroczne finały były o tyle bardziej efektowne, bo impreza obchodziła swoje 45-lecie. Z tej okazji do Las Vegas przyjechało 11 zwycięzców wszystkich poprzednich edycji zawodów, zabrakło tylko Arnolda Schwarzeneggera, którego zatrzymały pilne obowiązki. Laureaci Fit For Life mogli z bliska wszystko obserwować, ponieważ mieli miejsce tuż przy samej scenie.

 

            Ostatnie dni pobytu w Las Vegas Polacy wykorzystali na wypoczynek, zakupy i poznawanie nocnego życia miasta. Oprócz tego zdążyli zwiedzić hotel i kasyno Paris Las Vegas, obok którego znajduje się replika Wieży Eiffela, hotel Cesar Palace, w którym kręcono sceny m.in. do komedii „Kac Vegas” oraz najdroższy i najbardziej ekskluzywny hotel Las Vegas – Bellagio, znany z filmu „Ocean's Eleven: Ryzykowna gra”.

            Wreszcie, po niemal tygodniowym pobycie, zwycięzcy Fit For Life z niemałym żalem opuścili niezwykłe Las Vegas. Jeżeli komuś z Czytelników marzy się taka podróż, warto wziąć udział w kolejnej edycji FFL. Tym razem nagrodą będzie wyjazd na zawody Arnold Classic. Szczegóły na stronie www.fitforlife.pl.

Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages