Facebook

Subskrybuj RSS

Relacje

drukuj Polec Znajomemu

Mistrzostwa Europy w Kulturystyce i Fitness.Lipec- sierpień 2014

data: 17.07.2014

 

Rywalizacja podczas mistrzostw Polski w kulturystyce pozwalała przypuszczać, że nasza reprezentacja może powalczyć na tegorocznych mistrzostwach Europy w Santa Susanna o medale, ale chyba nikt w najśmielszych przewidywaniach nie spodziewał się, że nasze zawodniczki i zawodnicy przywiozą ich aż tyle! Emocjonujący wiosenny sezon startowy i znakomita forma zawodników prezentowana już na mistrzostwach Polski sprawiły, że od 14 do 19 maja oczy wszystkich fanów kulturystyki były skierowane na scenę w Santa Susanna, gdzie po raz kolejny odbywały się Mistrzostwa Europy w Kulturystyce i Fitness.
                Polacy przywieźli z Hiszpanii worek medali, rozpocznijmy prezentację autorów tego sukcesu od kulturystów klasycznych. Srebrny medal w kategorii do 180 cm wywalczył Hubert Kulczyński. Hubert stoczył niezwykle zacięty pojedynek, uzyskał taką samą liczbę punktów co zawodnik z Litwy, Oleh Kakorin, i dopiero porównanie not sędziów wyłoniło zwycięzcę. Hubert pokonał rywala, ulegając jedynie niesamowitemu Aleksandrowi Kuschukowi z Rosji. W kulturystyce klasycznej powyżej 180 cm do finału weszli nasi dwaj zawodnicy – Krzysztof Rodkiewicz (piąte miejsce) i Tomasz Winnicki (szóste miejsce). Jednogłośnie zwyciężył Boris Orava z Czech. W kategorii powyżej 175 cm Przemysław Żokowski minimalną różnicą punktów otarł się o finałową szóstkę. Do udziału w finale zabrakło mu zaledwie dwóch punktów! Złoto zgarnął świetnie wyglądający Tomas Bendoraitis z Litwy, zwycięzca w open.
Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages