Facebook

Subskrybuj RSS

Relacje

drukuj Polec Znajomemu

Mistrzostwa Świata w Kulturystyce Mężczyzn, Marrakesz 2013

data: 31.12.2013

 

W dniach 3–8 listopada 2013 roku piękne marokańskie miasto Marrakesz gościło najlepszych na świecie kulturystów amatorów, przybyłych do Maroka przy okazji Mistrzostw Świata w Kulturystyce Mężczyzn. Wśród przeszło 170 atletów znaleźli się także reprezentanci Polski.

Najlżejszą kategorię, do 60 kg, zdominowało dwóch Koreańczyków: Seung-Hoon Lee i Kyeong-Mo Park, trzecie miejsce przypadło Karanjitowi Singhowi z Indii. W kategorii do 65 kg triumfował Libijczyk, Salah Eladi, drugi był Amr Mohamed Bossily z Egiptu, trzeci zaś Mostafa Goudarznaseri z Iranu. W kategorii do 70 kg pierwsze miejsce zajął Koreańczyk, Kyoung-Yun Nam, który wyprzedził Mohameda Imbaby’ego z Egiptu i Makoto Tashiro z Japonii. Nasz reprezentant, niezwykle utalentowany i utytułowany Marcin Kosel zajął tym razem pechowe 13 miejsce.

Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages