Facebook

Subskrybuj RSS

Relacje

drukuj Polec Znajomemu

Mr. Olympia 2013

data: 29.10.2013

 Każdy fan kulturystyki wie, że największym świętem sportów sylwetkowych są zawody Mr. Olympia, goszczące od lat w Las Vegas. W tym roku odbyła się już 49. edycja tej wspaniałej imprezy. Przez lata z niewielkich zawodów dla garstki zainteresowanych, Olympia przekształciła się w gigantyczne przedsięwzięcie z ośmioma kategoriami, ponad setką startujących i dziesiątkami tysięcy kibiców przybywających na same zawody i odwiedzających towarzyszące im targi.

Mr. Olympia kojarzy się głównie z wielkimi kulturystami, ale co ciekawe, aż pięć z ośmiu rozgrywanych kategorii to kategorie kobiece. W kategorii fitness po raz kolejny wygrała niezmordowana Adela Garcia, dla której był to już ósmy triumf na tej imprezie. Druga, podobnie jak przed rokiem, była Oksana Grishina, kolejne miejsca zajęły zaś Tanji Johnson, Myriam Capes i Bethany Cisternino. Szósta była Trish Warren, wracająca w tym sezonie do startów po urodzeniu dziecka.

Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages