Facebook

Subskrybuj RSS

Relacje

drukuj Polec Znajomemu

Gorący łykend w PowerPit

data: 30.08.2012

21 i 22 lipca w gdańskim klubie PowerPit FA Xtreme Team w pełnym składzie spotkał się na gościnnych treningach z przybyłymi fanami kulturystyki. Na siłowni pojawiło się dwóch strongmanów (Andrzej Zieleniecki i Sebastian Kurek), dwóch utytułowanych juniorów (Szymon Łada i Marek Dorosz ) oraz trzech seniorów (Radek Słodkiewicz, Tomek Bobrowski, Bartek Guran), którzy także mogą się pochwalić sporym dorobkiem. Było więc z kim porozmawiać i na co popatrzeć.

Pytania zadawane specjalistom były różne: od trywialnych i najczęściej zadawanych („co mam zrobić, żeby nabrać masy”), aż do szczegółowych, jak dieta ketogeniczna lub okresy roztrenowania. Tradycyjnie odbyły się degustacje suplementów FA oraz rozdawanie prezentów w postaci koszulek.

Kluczowym punktem programu były treningi pokazowe w parach.

Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages