Facebook

Subskrybuj RSS

Relacje

drukuj Polec Znajomemu

Opole xtreme team.Maj-czerwiec 2012.

data: 03.05.2012

31 marca 2012 roku ekipa FA Xtreme Team w składzie Radosław Słodkiewicz, Tomasz Bobrowski, Andrzej Zieleniecki, Szymon Łada, Mateusz Burdzy oraz Marek Dorosz odwiedziła Opole, by spotkać się z miłośnikami kulturystyki w klubie FitLife Health & Fitness. Obiekt ten jest zdecydowanie bardziej nastawiony na fitness niż na hardkorowe przerzucanie ciężarów, ale jego wyposażenie i baza (barek, sale fitness, sauna, basen, kręgielnia) zrobiły na naszej ekipie wielkie wrażenie.

Po przywitaniu się i rozmowie z gospodarzami i fanami, po autografach i pamiątkowych zdjęciach, a także po udzieleniu wywiadów dla TVP Opole, nasi zawodnicy wzięli się do poważniej roboty. Mateusz i Marek wykonali trening barków, Tomek i Andrzej ćwiczyli ręce. Także Radek wykonał trening rąk w ramach konsultacji.

Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages