Facebook

Subskrybuj RSS

Relacje

drukuj Polec Znajomemu

Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness, Puchar Polski w Kulturystyce,Kulturystyce Klasycznej i Fitness

data: 25.11.2011

W dniach 22–23 października spotkaliśmy się w Zabrzu na Mistrzostwach Polski Juniorów i Weteranów. Tradycyjnie, impreza była połączona z Międzynarodowym Pucharem Polski 2011, który odbył się w niedzielne popołudnie, 23 października. Inaczej niż w poprzednim roku, miejscem imprezy była hala zabrzańskiego MOSiRu.

Sobota przebiegła pod znakiem półfinałów w kategorii juniorów i weteranów, a w niedzielę rozegrano finały. Zacznijmy od fitness sylwetkowego juniorek. W tej kategorii wzięło udział jedynie pięć zawodniczek, a klubowo konkurencję zdominowały zawodniczki SSKiR Sopot. Rozdzieliła je jedynie zawodniczka Black & White Ostrowiec Świętokrzyski – Róża Mazurek. Zdecydowaną zwyciężczynią została podopieczna Henia Hryszkiewicza, Paulina Koriat z SSKiR Sopot, która na tle konkurencji wyróżniała się proporcjami oraz odtłuszczeniem ciała. Pozostałe startujące zdecydowanie odbiegały od tego poziomu. Należy jednak zwrócić uwagę, że są to zawodniczki 17-letnie i mają jeszcze szanse, by nawiązać do sukcesów Agaty Radziwoniuk czy też Natalii Gackiej.

Fitness juniorek przebiegło pod dyktando jednego klubu – Black & White Ostrowiec Świętokrzyski. Miejsce pierwsze zajęła utytułowana już zawodniczka, mająca doświadczenie zarówno na arenie polskiej, jak i międzynarodowej – Justyna Jedlikowska. Justyna będzie mocnym punktem naszej reprezentacji na najbliższych mistrzostwach świata. Na drugim miejscu była Kinga Gawłowska, która przegrała z Justyną tylko trzema punktami. Stawkę zamknęła młodziutka, 14-letnia Paulina Rocławska.

 

Więcej w grudniowym wydaniu Muscular Development

Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages