Facebook

Subskrybuj RSS

Relacje

drukuj Polec Znajomemu

IV Zawody w Kulturystyce i Fitness Sylwetkowym – Sopot 2011

data: 22.08.2011

16 lipca na sopockim molo odbyły się IV Zawody w Kulturystyce i Fitness Sylwetkowym. Imprezę otworzył Henryk Hryszkiewicz − organizator zawodów i radny miasta Sopotu, Jan Kozłowski − poseł do Parlamentu Europejskiego, oraz Wojciech Fułek − przewodniczący sopockiej rady miasta. W zawodach brało udział 9 zawodników i 4 zawodniczki z całej Polski. W fitness sylwetkowym jako jedyna pokazała się Dorota Galińska, która zaprezentowała wspaniale przygotowaną sylwetkę. Na zawodach pojawiła się nowa na polskiej scenie kategoria bikini, którą wygrała wicemistrzyni Polski w fitness z ubiegłego roku Paulina Koriat. Natomiast kategorię mężczyzn open wygrał Marcin Łopucki, medalista mistrzostw Europy i świata w fitness.

Mimo słabych warunków atmosferycznych, impreza wypadła bardzo dobrze. Między konkurencjami mogliśmy zobaczyć pokazy młodych talentów trenujących pod okiem trenerów z Sopockiego Stowarzyszenia Kulturystyki i Rekreacji. Odbyły się pokazy aerobiku i fitness gimnastycznego. Podczas tego typu imprez nie można zapomnieć o sponsorach. W przerwie odbyło się oficjalne podziękowania dla wszystkich sponsorów i partnerów wspierających imprezę oraz sopocką młodzież. Imprezę zakończył pokaz siły Jana Łuki, jednego z najsilniejszych ludzi świata. Po zawodach organizator, Henryk Hryszkiewicz, zaprosił wszystkich sponsorów, zawodników, zawodniczki i gwiazdy sportu na swoją działkę, gdzie zorganizował grilla.

Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages