Facebook

Subskrybuj RSS

Impuls Fitness oraz Powerpit Gym

drukuj Polec Znajomemu

WIELKIE OTWARCIE - 26 LISTOPADA 2010

data: 2010-11-27, 03:32

Centrum Sportowe Fitness & Squash jest najnowocześniejszym klubem fitness w Polsce.
Budynek o powierzchni ponad 3000 m2 mieści dwie strefy klubowe
Impuls-Fitness oraz Powerpit Gym.
Na każdej z nich są sale treningowe, sale cardio, duże siłownie i strefy relaksu z saunami, solarium i pokojami masażu.


POWERPIT to ultranowoczesna siłownia przeznaczona w głównej mierze dla zaawansowanych zawodników, ciężarowców oraz osób, dla których trening siłowy nie jest nowością.

POWERPIT to istna Mekka dla osób uwielbiających czuć moc, energię i wysiłek. Możliwość zastosowania gigantycznych obiążeń przy pełnej asekuracji trenerskiej i całkowitej profesjonalności nowoczesnych maszyn pomoże Ci w wypracowaniu wymarzonej muskulatury. Ekskluzywne maszyny typu Hammer, które pomogą Ci ćwiczyć każdą partię mięśniową oraz nawet 75 kg hantle zadowolą najbardziej wymagających zawodników.

Niepowtarzalną atmosferę tego miejsca uzupełnia nowoczesna Sala Cardio oraz wydzielona Strefa Sztuk Walki z profesjonalną klatką do formuły MMA.

Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages