Facebook

Subskrybuj RSS

Suplementacja

drukuj Polec Znajomemu

Research: Suplementy - maj 2011

data: 20-04-2011
Politlenek etylenu jest substancją nawilżającą, stosowaną w lubrykantach oraz w kremach nawilżających do skóry. W połączeniu z kreatyną przyspiesza wchłanianie i wykorzystywanie kreatyny w tkance mięśniowej.

Pod lupą: micelarna kazeina - kwiecień 2011

data: 22-03-2011
Obecnie białka serwatki są najpopularniejszymi suplementami kojarzonymi z kulturystyką. I nie ma się co dziwić, bo są świetne! Ale to „drugie” białko mleka, czyli kazeina, w niczym nie ustępuje serwatce.

Spożywanie kwercetyny zwiększa biogenezę mitochondrialną i zużycie tlenu - kwiecień 2011

data: 22-03-2011
Biogeneza mitochondrialna to proces, w którym powstają nowe mitochondria w komórce. Mitochondria są kluczowymi regulatorami aktywności metabolicznej komórki, są również istotne dla metabolizmu tłuszczu.

Research: Suplementy - kwiecień 2011

data: 22-03-2011
Karnozyna i anseryna są dipeptydami (parami aminokwasów), które pomagają w buforowaniu kwasów powstających w procesach metabolicznych. Ich działanie może być również korzystne podczas powtarzalnych ćwiczeń o wysokiej intensywności.

Pod lupą: Hydroxycut Hardcore X - marzec 2011

data: 22-02-2011
Z tym suplementem wspomagającym spalanie tłuszczu spotkałem się już dawno. Pamiętam białe słoiczki z czerwono-niebiesko-żółtymi etykietkami Hydroxycut.

Białko: nie tylko do budowy mięśni - marzec 2011

data: 22-02-2011
Zapytaj jakiegokolwiek mięśniaka, co jest najważniejszym makroskładnikiem żywieniowym, a na pewno usłyszysz głośne: „BIAŁKO!”. W rzeczy samej, białko znajduje się na szczycie kulturystycznej piramidy żywieniowej.
Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages