Facebook

Subskrybuj RSS

Radosław Słodkiewicz

drukuj Polec Znajomemu

2008-12-29
Cześć Radku! Czy mógłbyś mi przybliżyć metodę 5 – 10 – 15, którą się posługujesz na treningu?

2008-10-25
Siemanko Radek! Na wstępie mojego listu przesyłam ci uścisk dłoni oraz serdeczne pozdrowienia. Słuchaj, od razu chcę Ci pogratulować wszelkich sukcesów, wspaniałej budowy ciała oraz udziału w tworzeniu gazety kulturystycznej MD! Gratuluję! Piszę do ciebie, ponieważ mam prośbę i parę pytań. Otóż mam 23 lata, ćwiczę sobie od ponad roku, moja waga to 90 kg, przy 173 cm wzrostu. Na samym początku muszę powiedzieć, że przebywam zakładzie karnym i nie mam dostępu do suplementów, przynajmniej tutaj, w Chełmie. Niedługo będę leciał w transport i mam nadzieję, że tam, gdzie mnie przeniosą będzie można je kupić. Zresztą sam pewnie wiesz, jak jest. Radku, weź mi coś doradź i podpowiedz, jak mam ćwiczyć, aby mieć nie tylko duże mięśnie, ale również bardziej widoczne i podkreślone. Ćwiczę pięć razy w tygodniu, poniedziałek: biceps + triceps; wtorek: plecy; środa: nogi; czwartek: klatka; piątek: wolne; sobota: barki; niedziela: wolne. Przynajmniej trzy razy w tygodniu biegam i robię brzuszki około 40 minut, wszystko to w celi. Mój rozkład posiłków: - około 7 rano śniadanie, to co dostanę; - 10.00 płatki kukurydziane lub owsiane + mleko, w zależności na co mam ochotę; - 12.00–13.00 obiad; - 14.00 trening, po treningu ryż + kotlety sojowe + kostka rosołowa, makaron, sosy, płatki owsiane, mleko, orzeszki lub też ryż i wołowina z puszki (na takie rzeczy mnie stać i takie mogę tutaj kupić); - 16.00 kolacja, jem to, co dostanę; - 18.00 robię sobie budyń, kisiel, ryż. Mam nadzieję, że zrozumiałeś wszystko i będziesz mógł ułożyć mi plan ćwiczeń na siłowni, może zmienisz coś w moim jadłospisie. Z góry dziękuję za odpowiedź i życzę ci dalszych sukcesów! Kamil

2008-08-27
Witam Panie Radku. Mam pytanie dotyczące diety. Przygotowuję się do regionalnych zawodów w kulturystyce, które odbędą się za 12 tygodni. Moje wymiary to: wzrost 175 cm, waga 84 cm. Chciałbym startować w kat. 80 kg. W okresie przygotowawczym chciałbym zastosować dietę z rotacją węglami. Trening siłowy robię 4 razy w tygodniu (po południu) a aeroby 5 razy w tygodniu rano na czczo + 3 razy w tygodniu po treningu siłowym. Moje pytanie jest następujące: jakie ilości węglowodanów powinny znaleźć się w mojej diecie w dni z treningiem aerobowym, aerobowym i siłowym oraz w dni nietreningowe?

2008-06-02
Chciałbym wyrzeźbić się na lato, ale nie daję sobie rady z dietami niskowęglowodanowymi. Mam napady głodu, których nie mogę opanować, poza tym czuję się cały czas zmęczony i nie mam ochoty trenować. Jest jakiś inny sposób?

2008-06-02
Kiedyś na studiach prowadziłam bardzo aktywny tryb życia i mimo że jadłam to, na co miałam ochotę, nie miałam problemów z tyciem. Odkąd zaczęłam pracować, wszystko się zmieniło, mimo że nie jem wiele, nie mogę schudnąć.

2008-06-02
Mam 16 lat i chciałbym zacząć trenować na siłowni. Marzy mi się umięśniona sylwetka. Od czego mam zacząć?

2008-03-30
Kiedy ćwiczyć mięśnie brzucha, na początku, czy na końcu treningu?

Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages