Facebook

Subskrybuj RSS

Relacje

drukuj Polec Znajomemu

Ogólnopolskie Mistrzostwa Śląska w Kulturystyce i Fitness, Żory

data: 01.05.2013

14 kwietnia w Żorach odbyła się kolejna edycja Ogólnopolskich Mistrzostw Śląska w Kulturystyce i Fitness. Były to zdecydowanie najliczniej obsadzone zawody spośród organizowanych w tym czasie – na scenie zaprezentowało się blisko 80 zawodników i zawodniczek.

               Kulturystykę klasyczną juniorów rozegrano bez podziału na kategorie wagowe. Jednogłośnie wygrał Paweł Kujawa przed Jarosławem Kawką i Karolem Golanem. Kulturystykę juniorów do 75 kg wygrał zdecydowanie najcięższy w stawce Marcin Piechota, drugi był Wojciech Dolibóg, a trzeci filigranowy Bogusław Ufir. W kategorii juniorów powyżej 75 kg pewnie wygrał Kamil Kluszczyński, pokonując 14 kg cięższego Konrada Balcerzaka i Tomasza Jagiełę.

               Kulturystykę weteranów wygrał ważący niemal 100 kg Wiesław Kruk, który wyprzedził Wiesława Frankiewicza i kończącego niedługo 64 lata Jana Olejkę.

Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages