Facebook

Subskrybuj RSS

Relacje

drukuj Polec Znajomemu

XXVII Ogólnopolskie Zawody Kulturystyczne, Słupsk 2013

data: 01.07.2013

Ogólnopolskie zawody kulturystyczne w Słupsku to stały element wiosennego sezonu startowego. W tym roku odbyły się tydzień po mistrzostwach Polski, nic więc dziwnego, że w Słupsku pojawiło się liczne grono świeżo mianowanych mistrzów i mistrzyń naszego kraju.

               W fitness sylwetkowym, rozegranym w Słupsku jako wszechkategoria, triumfowała właśnie aktualna mistrzyni Polski z Mińska Mazowieckiego, Kinga Szweda, która wyprzedziła Katarzynę Ludowicz i Kamilę Ochwat. W bikini fitness wystartowała kolejna mistrzyni Polski, Justyna Jedlikowska. Co ciekawe, w Mińsku Justyna startowała w fitness gimnastycznym, co jednak nie przeszkodziło jej w zgarnięciu złota w Słupsku. Srebro przypadło Joannie Maksymiuk, zaś brąz Katarzynie Sypniewskiej.

Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages