Facebook

Subskrybuj RSS

Relacje

drukuj Polec Znajomemu

Fitness Model Poland 2011

data: 25.11.2011

III edycja konkursu Fitness Model Poland już za nami. Uwieńczeniem wielomiesięcznej pracy nad przygotowaniem tego wydarzenia była uroczysta gala finałowa, która odbyła się 23 października 2011 roku w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Sędziowie zostali wybrani nieprzypadkowo, postarano się o osoby związane ze światem sportu, mody i mediów.

W tym roku do panelu sędziowskiego zaproszono Alicję Zarębską, właścicielkę firmy Fitness Authority, organizatora i głównego sponsora wydarzenia, Marcina Biedroń, właściciela agencji fotograficznej A12 Team, który wykona laureatkom konkursu sesje zdjęciowe podczas tygodniowej wycieczki w ciepłe kraje, Ilonę Adamską, redaktor naczelną magazynu „Imperium Kobiet”, właściciela portalu PlanetaKobiet.com.pl oraz rzecznika prasowego ambasady Maroka w Polsce. Wśród członków jury zasiedli również: Marcin Seń, prezes spółki Promovere, instruktor spadochronowy amerykańskiej federacji USPA oraz Marta Gut-Nagel, wielokrotna playmate miesięcznika „Playboy”, modelka i fotomodelka, którą mogliście już podziwiać na łamach naszego pisma.

Spośród przeszło 100 pań wyłoniono 21 kandydatek, które mogliśmy podziwiać na tarnobrzeskiej scenie w kilku odsłonach: w strojach kąpielowych marki Esotiq, strojach własnych ze stringami, sukniach wieczorowych z salonu Prestige oraz w sportowej odzieży marki Under Armour. Jury stanęło przed wyzwaniem, jakim było wyłonienie 10 finalistek, a następnie przyznanie trzech pierwszych miejsc oraz dwóch nagród specjalnych: tytułu Miss Esotiq oraz finalistki, która otrzyma nagrodę ufundowaną przez spółkę Promovere – tandemowy skok spadochronowy.

 

Więcej w grudniowym wydaniu Muscular Development

Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages