Facebook

Subskrybuj RSS

Relacje

drukuj Polec Znajomemu

BodyPower Expo – Birmingham 2011

data: 21.06.2011

W drugiej połowie maja w angielskim Birmingham odbyły się międzynarodowe targi poświęcone suplementacji, fitness, kulturystyce i wszystkiemu, co z tą branżą związane. BodyPower Expo przyciągnęło rzesze fanów, hale targowe wypełnione były po brzegi od pierwszych minut otwarcia po sam wieczór. Ogrom stoisk oferował produkty od suplementacji po profesjonalną odzież sportową. Akcje promocyjne prowadzone przez wystawców zapewniały wszystkim zainteresowanym masę darmowych próbek, t-shirtów, szejkerów czy eko-toreb, a także wartościowe porady dietetyczne i suplementacyjne. Stoiska kusiły gwiazdami sportu, które chętnie rozdawały autografy i pozowały do zdjęć. To w tych miejscach gromadziło się najwięcej fanów kulturystyki. Kolejka do obecnego Mr. Olympia Jaya Cutlera ustawiała się już od 10.00 rano, mimo że champion na targach miał się pojawić o godzinie 13.00. Oprócz niego na BodyPower można było spotkać takie sławy, jak np. Ronnie Coleman, Dorian Yates, Lee Priest, Dennis Wolf i wielu innych.

Dumnie możemy przyznać, że stoisko FA Engineered Nutrition i Panthera Labs było jednym z najbardziej okazałych na targach. Dzięki obecności Radka Słodkiewicza i Samiego Al-Haddad kolejka do stoiska FA nie miała końca. Liczna reprezentacja fanów z Polski uświetniła całą atmosferę. Równie mocno oblegana była część stoiska Panthera, gdzie niestrudzone Rachel Delacalzada, zawodniczka bikini, i fitnesska Amanda Butz rozdawały setki szejków Primaltein Whey. Richard Butz (instruktor Zumby) udzielał porad żywieniowych i treningowych, przekonywał do sportowego trybu życia, Zumby i diety wegetariańskiej.

Oprócz stoisk na zwiedzających czekała masa innych atrakcji. Były pokazy kulturystów, cheerleaderek i tancerzy breakdance, pokazy sztuk walki, warsztaty kulinarne, gdzie każdy mógł się dowiedzieć, jak szybko przyrządzić zdrowe i dietetyczne posiłki. W ramach targów odbyły się też zawody BodyPower Championships, gdzie swoją kategorię wygrał Tomasz Pepłowski.

Podsumowując, były to naprawdę udane targi, dlatego nie może nas tam zabraknąć za rok. Już teraz zapraszamy wszystkich na stoisko Fitness Authority na BodyPower 2012.

Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages